O Nas

Ten sklep jest prowadzony przez oficjalnego dystrybutora marki ACT Natural, firmę:

NEW WAY Jolanta Kufel

ul. Ziemska 84

21-002 Marysin

NIP: 712-267-83-04

REGON: 060421634

 

A to historia Joli, liderki naszego Zespołu

Wszystko zaczęło się od ... mojej alergii!

Gdy byłam w ciąży i na świecie miała się pojawić moja córeczka, nabyłam uczulenia dosłownie na WSZYSTKIE środki do sprzątania! Od płynu do mycia naczyń, przez płyn do WC, po płyn do szyb (ten był najgorszy!). Katar, ból głowy, duszności a nawet wymioty! To było straszne!!!

Czy to oznaczało brudny dom przez następne 6 miesięcy, czyli do porodu??? Postanowiłam szukać rozsądniejszego rozwiązania :)

Wtedy przypomniałam sobie o “magicznych ściereczkach”, jak je wtedy nazywałam. Poleciła mi je wiele lat temu moja znajoma. Cena była “z górnej półki”, ale co najśmieszniejsze miałam wciąż jedną z nich i nadal jej używałam!

Odnalazłam tą markę i złożyłam pierwsze po latach zamówienie. Szybko i moje przyjaciółki zainteresowały się tym, że całkowicie pozbyłam się “chemii” z domu, no i oczywiście, co za tym idzie- uporczywej alergii!

Zainteresowanie ekologicznymi środkami do sprzątania było tak duże, że postanowiłam zająć się tym zawodowo. I wiecie co? Udało się! Znalazłam pracę marzeń, w której codziennie mogę dzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem, by pomóc i Wam sprzątać zdrowo i bez wysiłku!

Spróbujcie i Wy - nie macie nic do stracenia, a możecie zyskać zdrowie i zaoszczędzić czas, który zajmuje “tradycyjne” sprzątanie.

 

Pamiętajcie- ja i mój Zespół jesteśmy do Waszej dyspozycji!