Poduszka Silver Line

Poduszka Silver Line ma odpowiednio wyprofilowany kształ dopasowujący się anatomicznie do kształtu ciała. Przyniesie ulgę szczególnie osobom, które mają kłopot z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Wyjątkowe wypełnienie wykonane z naturalnego kauczuku o dodatkowo dziurkowanej strukturze zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Wkład jest dość miękki i sprężysty, aby swobodnie dostosować się do kształtu głowy i karku. Nawet w czasie długiego użytkowania nie odkształca się.

Pianka i poduszka pokryte są pokrowcem Silver Line zapinanym na zamek (można go prać w temp. 40–60°C – zalecamy niższą temperaturę, aby zapobiec skurczeniu się materiału). Tkanina pokrowca to: 44% mikrowłókna lyocell, 32% poliamid, 2% bawełna, 1% srebrna nić.

Nanosrebro zastosowane w pokrowcu stanowi doskonałą barierę przed bakteriami, wirusami, grzybami i pleśnią. Skuteczność nanosrebra jest bardzo wysoka – usuwa 99,99% szkodliwych bakterii, wirusów i grzybów. Nanosrebro działa długofalowo w warunkach normalnego oświetlenia jak i w ciemności, stanowi ochronę przed falami elektromagnetycznymi i żyłami wodnymi. Tkanina ma właściwości antystatyczne, odbija promieniowanie cieplne.