Czyściki kuchenne ACT

– sprzątanie kuchni może być przyjemne!

Oferujemy szeroką gamę czyścików do stosowania w kuchni. Wyczyścisz nimi: stół, blat kuchenny, kuchenkę, zlew, elementy ze stali nierdzewnej, armaturę kuchenną (oprócz powierzchni chropowatych i pokrytych środkami do pielęgnacji mebli), umyjesz naczynia, owoce i warzywa.

Czyścik „Mango” – prążkowana struktura zapewnia skuteczniejsze usuwanie resztek z kuchennego stołu czy blatu, a krótki czas schnięcia czyścika spowalnia rozwój bakterii.

Czyścik Plant – czyścik, który spełni oczekiwania każdej gospodyni, wykonany w 93% z naturalnych włókien roślinnych (głównie bambusa), charakteryzuje się wysoką higienicznością i antybakteryjnością, łatwością usuwania i absorpcji brudu. Cały zebrany brud usuniesz z czyścika, spłukując go pod bieżącą letnią wodą.

Czyścik „Serce” – nieodzowny element w kuchni każdej Pani Domu dbającej o szczegóły. Wyjątkowo urokliwy kolor i kształt czyścika sprawiają, że możesz nim wytrzeć mokrą plamę ze stołu nawet w obecności gości.

Czyścik do warzyw i owoców – miękka, gładka strona czyścika służy do mycia i osuszania owoców i warzyw pożyczki chwilówki online z delikatną skórką, szorstka strona czyścika do mycia np. cytrusów i do „obierania” ze skórki nowalijek. Czyścik dostępny w dwóch smakowitych kolorach: „jabłuszka” i „pomarańczy”.

Duo – pad do mycia naczyń – antybakteryjna myjka z mikrowłókna, która zastąpi tradycyjną gąbkę. Posiada miękką stronę i szorstką do usuwania mocniejszych zabrudzeń. W zależności od stopnia zabrudzenia stosujesz ją z niewielką ilością płynu do naczyń lub bez. Antybakteryjność mikrowłókna sprawia, że długo pozostaje świeża, gdy jednak zużyje się weź drugą myjkę, a tę wypierz.

Ręcznik kuchenny – niezwykle miękki, chłonny i wygodny w użyciu ręcznik wykonany z mikrowłókna. Do wycierania naczyń lub rąk.